مقدمه ای بر نرم افزار تحلیل تکنیکال داینامیک تریدر (Dynamic Trader)

نرم افزار داینامیک تریدر (Dynamic Trader) در سال 1997 توسط رابرت ماینر و مجموعه داینامیک تریدینگ ارائه شد. رابرت ماینر یک تحلیل گر و معامله گر موفق در جهان است که در مسابقات جهانی معامله گری معتبر مقام اول را کسب نموده است. او همچنین نویسنده کتاب داینامیک تریدینگ در خصوص امواج الیوت و استراتژی های مبتنی بر آن است و سبک خود را گسترش داده است.

نرم افزار داینامیک تریدر

این نرم افزار یکی از بهترین نرم افزارهای تحلیل تکنیکال می باشد. از سال ارائه اولیه نرم افزار داینامیک تریدر، تاکنون بسیاری از ویژگی های اصلی در DT اصلاح شده ، گسترش یافته و حتی ساده شده است. این نرم افزار تجاری توسط تاجران در بیش از 30 کشور جهان استفاده می شود.

ویژگی ها

از ویژگی های نرم افزار داینامیک تریدر (Dynamic Trader)، می توان به ابزارهای کارا و منحصربفرد آن در تحلیل همزمان قیمت، زمان، الگو و مومنتوم اشاره نمود. همچنین این نرم افزار دارای الگوهای تشخیص اتوماتیک امواج الیوت و اهداف آن است که به تشخیص شما در تحلیل امواج الیوت کمک می نماید.

از دیگر ویژگی های این نرم افزار، اسکنرهایی است که قادر است تعداد زیادی از نمادها را با صرف کمترین وقت اسکن کرده و الگوهای تشخیص داده شده و اهداف آنها را به کاربر نمایش دهد. همچنین می تواند این موارد را بر روی نمودار مشخص نماید تا کاربر قادر به بررسی و تشخیص دقیق تر باشد.

نرم افزار داینامیک تریدر همچنین دارای ابزارها، اندیکاتورها و اوسیلاتورهای منحصر بفرد خود مانند DT اسیلاتور و ابزارهای فیبو زمانی اصلاحی، اکسپنشن و اکستنشن و ترکیب آن با فیبو های قیمتی و … می باشد.

نتیجه گیری

نرم افزار داینامیک تریدر یکی از بهترین نرم افزارهای تحلیل تکنیکال است که نه تنها در بعد قیمت، بلکه در بعد زمان ابزارهای مناسبی را برای تحلیل در اختیار شم قرار می دهد.

این نرم افزار همچنین در بررسی امواج الیوت به خصوص اگر از پیروان سبک رابرت ماینر باشید با ابزارها و نشانگرهای اتوماتیک و دستی خود بسیار به شما کمک می کند.

دانلود نرم افزار

برای دانلود نرم افزار داینامیک تریدر نسخه 7.1 بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

دانلود نرم افزار داینامیک تریدر

پسورد فایل فشرده: pivotpoint.ir

برای مطالعه روش نصب و انتقال داده به نرم افزار داینامیک تریدر بر روی لینک های زیر کلیک نمایید.

راهنمای نصب نرم افزار داینامیک تریدر

نحوه انتقال دیتا به نرم افزار داینامیک تریدر

جهت استفاده از آموزشهای کاربری نرم افزار داینامیک تریدر در وب سایت CyclicalWaves، اینجا کلیک کنید.