جهت نصب و راه اندازی نرم افزار Vania AMC مسیر زیر را دنبال کنید:

مراحل ثبت نام و دانلود نرم افزار Vania AMC

1- ابتدا نسخه مورد نیاز نرم افزار تبدیل داده وانیا (Vania AMC) را به سبد خرید اضافه کنید. سپس مراحل خرید و ثبت نام در وب سایت را دنبال نمایید تا خرید شما کامل گردد.

پس از کامل شدن مراحل خرید، کد فعال سازی به موبایل شما پیامک می گردد. علاوه بر آن لینک دانلود در صفحه دریافت سفارش در اختیار شما قرار می گیرد. همچنین می توانید با مراجعه به حساب کاربری در بخش محصولات من، لینک دانلود را مشاهده فرمایید.

نکته 1: در صورت عدم دریافت پیامک فعال سازی، می توانید از بخش محصولات من و کلید ارسال مجدد کد فعال سازی، نسبت به دریافت مجدد کد فعال سازی اقدام نمایید.

نکته 2: حتی در صورت نیاز به نسخه رایگان نرم افزار Vania AMC، می بایست مراحل خرید را به طور کامل طی نمایید. صرفا به صفحه پرداخت بانک هدایت نخواهید شد و لازم نیست پرداختی صورت گیرد.

مراحل نصب نرم افزار Vania AMC

2- پس از دریافت فایل zip شده نصب نرم افزار، آن را اکسترکت (extract) کرده و بر روی فایل Setup راست کلیک کرده و Run as administrator را انتخاب نمایید.

نصب 1

3- پس از شروع نصب بر روی کلید Next، کلیک نمایید.

شروع نصب

نکته مهم: در صورتی که Net Framework 4.5. بر روی سیستم شما نصب نشده باشد، برنامه نصب ابتدا اقدام به دانلود و نصب آن از طریق وب سایت مایکروسافت خواهد نمود که لازم است تاییدیه ابتدایی آنرا Accept نمایید تا شروع به دانلود و نصب نماید. با توجه به حجم حدود 70 مگابایتی این فریم ورک و طول کشیدن نصب، لازم است در نصب آن قدری صبور باشید.

نکته مهم: در صورت بروز مشکل در دانلود و نصب فریم ورک هنگام نصب می توانید آنرا از این لینک دانلود کرده و ابتدا Framework را نصب و سپس فایل نصب نرم افزار Vania AMC را اجرا نمایید.

4- سپس مسیر نصب و Just for me را انتخاب نموده و بر روی Next کلیلک نمایید. جهت امنیت بیشتر و عدم دستکاری فایل های شما، حتی المقدور از گزینه Everyone، استفاده ننمایید.

انتخاب مسیر نصب

5- بر روی کلید Next در صفحه جدید کلیک نمایید تا مراحل نصب آغاز گردد.

شروع مراحل نصب

6- اجازه دهید تا مراحل نصب کامل شده و صفحه ای به شکل زیر نمایش داده شود. سپس بر روی کلید Close کلیک نمایید.

مرحله نهایی نصب

مراحل نصب نرم افزار تا اینجا به پایان رسیده است. اکنون نوبت راه اندازی نرم افزار می باشد.

مراحل راه اندازی نرم افزار:

1- بر روی shortcut نرم افزار Vania AMC بر روی دسکتاپ خود دابل کلیک نمایید تا برنامه باز شود.

نکته 1: در صورتی که با پیغامی مشابه شکل زیر روبرو شدید، بر روی More info کلیک نمایید و سپس بر روی Run anyway کلیک نمایید تا برنامه باز شود.

نصب و راه اندازی نرم افزار Vania AMC
نصب و راه اندازی نرم افزار Vania AMC - 2

نکته 2: برای عدم مشاهده پیغام های فوق، بر روی Shortcut نرم افزار Vania AMC راست کلیک نموده و Properties را انتخاب نمایید.

در صفحه باز شده بر روی تب Compatibility کلیک نمایید و گزینه Run as administrator را مطابق شکل زیر تیک بزنید و Ok کنید. حالا بر روی Shortcut نرم افزار Vania AMC دابل کلیک نمایید تا برنامه باز شود.

2- پس از باز شدن برنامه با صفحه ورود نرم افزار روبرو خواهید شد. ایمیل و پسورد خود را که با آن در وب سایت پیوت پوینت ثبت نام کرده اید را وارد نمایید. سپس کد فعال سازی پیامک شده را نیز در قسمت Activation Key وارد نمایید. حال بر روی کلید OK کلیک نمایید تا وارد نرم افزار شوید.

صفحه ورود

راهنمای کاربری نرم افزار

مراحل راه اندازی نیز در اینجا به پایان رسید. برای مشاهده راهنمای کاربری نرم افزار Vania AMC اینجا کلیک نمایید.

امیدواریم که نرم افزار تبدیل داده اسکی به متااستاک وانیا، مورد توجه شما قرار بگیرد.